Červen 2011

Seventeen Magazine's 'Pretty Amazing' Luncheon (25/6/2011)

29. června 2011 v 14:20 | Lilly* |  Miranda - Events 2011
Miranda se v sobutu zúčastnila jedné akce od časopisu Seventeen. Moc jí to tam slušelo. Bohužel je zatím 20 fotek, ale jsou v HQ. Včera jsem se ndostala na internet a nemohla jsem napsat: VŠECHNO NEJLEPŠÍ JENNETTE! Včera Jennette oslavila své 19 narozeniny. Jinak zítra je vysvdčení a já doufám, že všichni dostanete známky, kterési zasloužíte. Jinak na TÉTO adrese najdete znovu v provozu naši stránku na Facebooku. Můžete najet i na profil Anne, která mi celý projekt vytváří.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Carter Smith [ELLE] (2011)

26. června 2011 v 7:25 | Lilly* |  Miranda - Photoshoots
Miranda nafotila nový shoot pro magazín ELLE. Bohužel je zatím jedna fotka. Sluší jí to.

imagebam.com

Despicable Me 2

25. června 2011 v 16:16 | Lilly* |  Miranda - News

Možná o tom ještě nevíte, ale píše se, že se bude natáčet druhý díl filmu Já Padouch. Premiéra filmu by měla být 3.června 2013. Uvidíme, zatím to není potvrzené, ale já doufám, že druhý díl Já PAdouch bude!

Rebecca Bonbon Photoshoot - Behind the Scenes

25. června 2011 v 9:57 | Lilly* |  Jennette - Videos
Opět se tu hlásím s nějakými novinkami. Pořád jsem nevyřešila problém s počítačem, ale konečně máme rychlejší připojení takže budu zatím přidávat přes notebook. Mám jedno video s Jennette z focení photoshootu, který fotí Rebecca Bonbon. Už se na ten shoot opravdu velmi těším.


Dlouhé slunečného dny

15. června 2011 v 14:13 | Lilly* |  My Diary
Slibovala jsem asi nemožné. Myslela jsem ,že ten komp už je opravenej, ale ono ne. No takže jsme zase na notebooku, ale nezoufejte. S novym připojením na interternt snad bude schopná přidávat novinky. Hlavně ve středu a v pondělí, protože máme krátké vyučování.

A co ty změny jak jsem slibovala? Pracuju na nich. Mám už udělanou galerii a postupně do ní chci nahrát všechny fotky. Zatím jich tam je okolo 200, já vím málo, ale i tak už sem dávám odkaz na galerii. Bohužel zatím nemám desing, protože na notebooku nemám photoshop. Ale i tak se už můžete koukat na novinky o iCarly.


I'm Back! Čekají nám tu, ale menší změny!

4. června 2011 v 14:18 | Lilly* |  My Diary

Můj problém je vyřešen. Bude opět normálně přidávat. Bude tu akorát trochu změn, ale doufám, že k lepšímu.
1. bod změny bude nový, ale jednoduchý desing. Vím, že máte raději ti přeplácané a obohacené, ale já mám radši jednoduší.
2. bod změny bude galerie. Bohužel mi nejde imagebam.com a nevím vůbec proč, takže jsem se rozhodla, že si udělám vlastní galerii.
3. bod budou videa na Youtube, přidáme nějaká nová videa a dohraju videoklipy.
4. bod změny budou podstránky, budeme mít style center a lyrics center
5. bod změny znám stránky, které velice rádi navštěvujete a proto jsem se rozhodla udělat účet např. na Facebooku nebo na Twitteru. Odkazy určitě ještě dodám.
6. bod bude dohrávání fotek do galerky, aby byly všechny.

To jsou změny, které nás čekají.