Září 2012

Jennette McCurdy’s acting and music career

30. září 2012 v 21:06 | Lilly* |  Jennette - Videos
Objevylo se nové video, ve kterém se mluví o herecké kariéře Jenn s Nickelodeon a hudební kariéře s Capitol Records Nashville. V rozhovoru Jenn mluví o tom, jak se dostala k herectví, proč ráda zpívá country hudbu, různýh umělcích, kteří jsou její hudební inspirace. Dále také mluví o jejích pocitech z prvního vystoupení, a jaké to je dělat turné.


Vždycky jsem byla velkým fanouškem hudby a vždycky jsem jen našla spoustu písní, které se můžou týkat, píseň vám může pomoct přenést se přes něco nebo vás povzbudit. Hudba je dobrá v mnoha ohledeh. Zjistila jsem, že country je skutečná a upřímná.

Moji oblíbení umělci pro country jsou Keith Urban: Golden Road změnila můj život. Milovala jsem Martina McBride. Miluju Lady Antebellum.

Myslím si o tom, že country hudba je opravdu skvělá, že každý se zdá být tak blízko. Vždycky se dělají charitativní a benefiční koncerty. Něco jako velká rodina a navzájem se znají. Myslím se, že to dělá country hudbu skvělou. Každý je fenomenální a je tak blízko.

Začínala jsem herectvím, když jsem byla velmi malá, chtěla jsem být v Star Wars. Moje první role byla v Faith Hill hudebním videoklipu. Dostala jsem dělat část v "The Way You Love Me" hudebním videoklipu. Prácr s Faith Hill na celý den byla bláznivá a úžasná. Ona byla opravdu první celebritou, kterou jsem kdy potkala.

S iCarly jsme byli nominováni na spoustu různých věcí, na Teen Choice Awards a vyhráli jsme Kids Choice Awards několikrát. Byly jsme nominováni na Emmy v loňském roce a letos. Myslím si, že herectví mi pomohlo v některých ohledech, protože samozdřejmě mám velkou fanouškovskou základnu, kteří jsou vnímaví a citlivý a všechno.

Moje první živé vystoupení bylo opravdu zábavné. Musím říct, že jsem si myslela, že budu víc nervózní, než jsem byla. Jen když jsem viděla jak jsou v publiku všichni nadšení. Moje srdce samozdřejmě bušilo jako blázen a já se snažila správně dýchat. Jakmile jsem dostala dech pod kontrolu byla jsem schopna jít ven a to bylo opravdu zábavné.

Být na cestě na rozhlasové turné bylo bláznivé a úžasné a já jsem milovala lidi, s kterýma jsem tam byla. Měli jsme bláznivé zážiky do opravdu dlouhé cesty, to byl výbuch.

Když lidé poslouchají mou hudbu, opravdu doufám, že je to věc, která vám pomůže dělat věci, které chcete.

PŘELOŽILA LILLY*/ICARLY-SOURCE.BLOG.CZ

Having Lunch at the King’s Road Cafe in Los Angeles (28/9/2012)

30. září 2012 v 17:06 | Lilly* |  Miranda - Candid 2012
Mir si v pátek zašla s kamarádkou na oběd do King's Road Cafe v LA. Strašně se mi líbí její svetr.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos 3#

28. září 2012 v 19:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Other
Ták a tohle je podlední přednastavený článek. Novinky čekejte někdy v neděli odpoledne. Zatím se mějtě!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With fans 2#

28. září 2012 v 18:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Other
PŘEDNASTAVENO
Tady jsem nahrála několik fotek s fanoušky, některé ty Nathanovy ksichty XD
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot update 6#

28. září 2012 v 17:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Photoshoots
PŘEDNASTAVENO
Tohle je úplně dokonalá fotka pro Popstar magazín. On je prostě dokonalej ♥
imagebam.com

Photoshoot update 5#

28. září 2012 v 16:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Photoshoots
PŘEDNASTAVENONašla jsem fotku Nathana, kterou nafotil pro časopis Tiger Beat. Je to dokonalá fotka.
imagebam.com

Photoshoot update 4#

28. září 2012 v 15:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Photoshoots
PŘEDNASTAVENO
Shoot, který Nathan nafotil společně s Jenn a Mir. Myslím si, že jsem ho u Mir už přidávala, ale nejsem si jistá, takže pro jistotu ho přidávám i teď. Dokonalé fotky, ale jsou tam takový mladí .. hlavně ten Nathan.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot update 3#

28. září 2012 v 14:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Photoshoots
PŘEDNASTAVENO
Našla jsem nějakou fotku z trošku staršího shootu, myslím, že z roku 2011? Nejsem si jistá, možná je z minulého roku, opravdu nevím. Ale Nathanovi to tam sluší.
imagebam.com

Photoshoot update 2#

28. září 2012 v 13:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Photoshoots
PŘEDNASTAVENO
Yes! Na tumblr jsem našla tenhle úžasný shoot Nathana. Sice jsou pouze 3 fotky, ale on je tam úplně dokonalý ♥. Prostě úžasný shoot, všem ho doporučuju shlédnout! Hlavně ta ruhá fotka. aww
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot update 1#

28. září 2012 v 12:00 | Lilly* |  Nathan Kress - Photoshoots
PŘEDNASTAVENO
Našla jsem tuto fotku z neznámého photoshootu. Nesnáším, když se objeví fotky z shootu a nevím kdo je fotil. Tahle fotka je absolutně dokonalá. Tedy aspoň podle mého názoru. Nathan tam je dokonalej!
imagebam.com