Únor 2013

Propably The End

6. února 2013 v 10:20 | Lilly* & Nate.
Zdravím po dlouhé době,
nadpisek nijak nelže. Ano taky jsem se rozhodla skončit. Vím, že někteří tenhle blog měli rádi a rádi na něj chodili. Nemůžu říct, že mě to nebaví. Baví mě iCarly i přidávání, ale prostě jsem v tom přestala vidět smysl. Příští rok mě asi čeká hezké dojíždějí do školy a to bych na tenhle blog neměla vůbec čas. Tenhle článek si asi budu vyčítat, ale budu na sebe i tak trošku hrdá. Za ty 2 roky jsem tady udělala kus práce. Ale je tak trošku čas se posunout dál. Pokud se mnou chcete zůstat v kontaktnu napište mi na twitteru nebo kdekoliv na facebooku. Do komentářů mi můžete napsat vaše jména na Instagram či facebook. A pokud nechcete psát do komentářů můj email je vám vždycky otevřen: icarly-source@seznam.cz :) Na Twitteru trávím docela dost času, takže tam mě snad zastihnete vždycky pokud nejsem ve škole nebo nespím.

Doufám, že vám nevadí, že tenhle článek bude trošku delší. Ale bude přece jen poslední. DĚKUJU všem affs, které navštěvovali tenhle blog, obíhali a celkově mi dělali radost. Moc vám za to děkuju!

Přeju vám krásný život lidi! Doufám, že se vám povede to, po čem tak toužíte ať už je to škola či něco jiného. Rozhodně na vás nazapomenu a občas se podívám na vaše blogy :) Ani nevíte, jak jsem teď taková no .. smutná. Je to prostě takový no . divný :) Ale je to určitě tak správně.

Affs si mě samozdřejmě smažte, neplánuju nějaký návrat. ALE BUDU VÁS NAVŽDY MILOVAT! Mějte se hezky

s láskou Lilly