Jennette - Videos

Nick's Ariana Grande & Jennette McCurdy In Look of the Week

11. ledna 2013 v 13:24 | Lilly* & Nate.

Jennette's speech at McCurdicon.

26. prosince 2012 v 12:00 | Lilly* & Nate.
Včera jsem vám tu přidával fotky a dneska vám tu ještě přidávám video ve kterém můžeme slyšet Jennette mluvit na McCurdiconu. Enjoy. :D

My best friend

9. října 2012 v 15:11 | Lilly*

Ahoj lidi, jsem Jennette McCurdy a moje nejlepší kamarádka je milá, chytrá, slavná a občas stydlivá. Možná jí znát. Jjí jméno je Miranda Cosgrove a právě teď jsme se setkali na natáčení iCarly. My se poprvé setkali, když jsm šla na finální konkurz a ona tam byla a já byla nervózní, protože jsem jí viděla v Drake a Josh a já myslela, že je opravdu vtipná a nyní je moje nejlepší kamarádka!

Promos for Worldwide Day of Play

1. října 2012 v 15:05 | Lilly*
Tuto sobotu 6.října se Jenn a další herci Nickelodeonu zúčastní akce Worldwide Day of Play. Objevylo se několik fotek z natáčení promo videí a samotná videa. Letos to bude již devátý ročník této akce, která se snaží pomoci lidem ke zdraví a zdravému stylu. Pokud by si náhodou někdo chtěl stáhnout Playbook, o kterém mluví ve vidích, tak můžete ZDE. Taky bych si z Jenn a Ari zahrála volejbal :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jennette McCurdy’s acting and music career

30. září 2012 v 21:06 | Lilly*
Objevylo se nové video, ve kterém se mluví o herecké kariéře Jenn s Nickelodeon a hudební kariéře s Capitol Records Nashville. V rozhovoru Jenn mluví o tom, jak se dostala k herectví, proč ráda zpívá country hudbu, různýh umělcích, kteří jsou její hudební inspirace. Dále také mluví o jejích pocitech z prvního vystoupení, a jaké to je dělat turné.


Vždycky jsem byla velkým fanouškem hudby a vždycky jsem jen našla spoustu písní, které se můžou týkat, píseň vám může pomoct přenést se přes něco nebo vás povzbudit. Hudba je dobrá v mnoha ohledeh. Zjistila jsem, že country je skutečná a upřímná.

Moji oblíbení umělci pro country jsou Keith Urban: Golden Road změnila můj život. Milovala jsem Martina McBride. Miluju Lady Antebellum.

Myslím si o tom, že country hudba je opravdu skvělá, že každý se zdá být tak blízko. Vždycky se dělají charitativní a benefiční koncerty. Něco jako velká rodina a navzájem se znají. Myslím se, že to dělá country hudbu skvělou. Každý je fenomenální a je tak blízko.

Začínala jsem herectvím, když jsem byla velmi malá, chtěla jsem být v Star Wars. Moje první role byla v Faith Hill hudebním videoklipu. Dostala jsem dělat část v "The Way You Love Me" hudebním videoklipu. Prácr s Faith Hill na celý den byla bláznivá a úžasná. Ona byla opravdu první celebritou, kterou jsem kdy potkala.

S iCarly jsme byli nominováni na spoustu různých věcí, na Teen Choice Awards a vyhráli jsme Kids Choice Awards několikrát. Byly jsme nominováni na Emmy v loňském roce a letos. Myslím si, že herectví mi pomohlo v některých ohledech, protože samozdřejmě mám velkou fanouškovskou základnu, kteří jsou vnímaví a citlivý a všechno.

Moje první živé vystoupení bylo opravdu zábavné. Musím říct, že jsem si myslela, že budu víc nervózní, než jsem byla. Jen když jsem viděla jak jsou v publiku všichni nadšení. Moje srdce samozdřejmě bušilo jako blázen a já se snažila správně dýchat. Jakmile jsem dostala dech pod kontrolu byla jsem schopna jít ven a to bylo opravdu zábavné.

Být na cestě na rozhlasové turné bylo bláznivé a úžasné a já jsem milovala lidi, s kterýma jsem tam byla. Měli jsme bláznivé zážiky do opravdu dlouhé cesty, to byl výbuch.

Když lidé poslouchají mou hudbu, opravdu doufám, že je to věc, která vám pomůže dělat věci, které chcete.

PŘELOŽILA LILLY*/ICARLY-SOURCE.BLOG.CZ

Paddleboarding in Hawaii

6. září 2012 v 14:34 | Lilly*

Worldwide Day of Play (Promo)

29. srpna 2012 v 8:04 | Lilly*

Livechat with Ariana Grande (10/8/2012)

11. srpna 2012 v 8:28 | Lilly*
Další Livechat, který jsem propásla, ale vím, že s tím má i dalších spoustu lidí problém. Kromě Jennette tam je tady Ariana Grande, se kterou bude mít novou show a také Arianin bratr Frankie Grande.

Jennette McCurdy Interview with Miranda

10. srpna 2012 v 8:09 | Lilly*

Miranda: Mám tady speciálního hosta Jennette McCurdy z show Nicklodeonu iCarly.
Jennette: Líbí se mi tvoje barva rtů, je to docela pěkné.
Miranda: Děkuji, mě se taky líbí, miluju jí .. ty nenosíš žádnou rtěnku?
Jennette: Ne, protože moje rty mají nádhernou barvu právě teď.
Miranda: No .. souhlasím nesouhlasím.

Miranda: Tak pojďme na první otázku. Jaká je vaše oblíbená barva?
Jennette: Řekla bych fialová, opravdu myslím, že je skvělá. Ehm.
Miranda: Víte, to stačí, nemusíte dál pokračovat.

Miranda: Jaký je váš oblíbený svátek?
Jennette: Asi Vánoce. Víte proč? Zapojí se Santa.
Miranda: No já ráda Santa Clause, když mu sedím na klíně.
Jennette: Kdo nemá rád muže s plnovousem, který vám dává hračky, kdo neví, že pro něj pracují malí lidé.
Miranda: Je to dost podobné mému strýci, takže jsem opravdu ráda.

Miranda: Tak jak se pracuje na televizním pořadu?
Jennette: Je to skvělé, je to hodně legrace. Nosím nesouhlasícími ponožky každý den, stejně jako mám na sobě teď.
Miranda: To je trochu neprofesionální, podle mého názoru.

Miranda: Vaše postava na iCarly je hříšník, protože ona dělá věci, jako chodí do haly pro mladistvé a je neslušná. Máte prosit o odpuštění, každý večer, když jdete do postele, nebo Ježíše?
Jennette: Ne, já jen doufala, že to nejlepší.
Miranda: Ok dobře, nemůžeme doufat, co musíte udělat. To je to, co říká Bible.

Miranda: Já si čtu anonymní poštu každý den, takže můžete vidět, co jsem si musela projít. Chci, abyste si ho přečetli.
Dopis si přečtěte ve videu.

Jennette talks about her celebrity crush

6. srpna 2012 v 18:46 | Lilly*
 
 

Reklama