Miranda - News

Miranda has 7 milions likes on Facebook

16. ledna 2013 v 16:16 | Lilly* & Nate.


Miranda už má 7 miliónů liků na Facebooku. Moc jí gratuluju :)

Top Teen Stars Of 2012

6. ledna 2013 v 13:03 | Lilly* & Nate.

Webová stránka thehothits.com udělala top teen celebrity za rok 2012. Objevili se tam i celebrity jako Bella Thorne, Zendaya, Justin Bieber a další. Moc Mir gratuluju. Celý seznam naleznete ZDE.

Miranda has a new dog!

25. prosince 2012 v 13:12 | Lilly* & Nate.
Určitě víte, že Mirandě před pár měsící zemřela fenka Pearl kterou měla více než 10 let a Miranda z toho byla velice špatná.
Tak před pár dny Miranda dostala předvánoční dárek v podobě nového pejska! Zatím nám nenapsala jméno ale až se tak stane tak vám to sem určitě napíšu, tak si zatím užijte tyto dvě fotky! Tak jak se vám líbí nový pejsek Mirandy? Mě moc! :)
acwLsGO4 achV6EpJ

The 100 Most-Searched Celebrities on TeenVogue.com

20. prosince 2012 v 14:14 | Lilly*

Miranda se umítila na 32. místě v žebříku "100 nejhledanějších celebrit na TeenVogue.com". Mir trašně gratuluju a celý seznam najdete ZDE.

Miranda New Album?

28. listopadu 2012 v 16:01 | Lilly*
Na ASCAP byly zapsány údajně 2 nové písničky Mirandy. Nevíme, kdy tyto písně byly zazmenány, ale víme, že Miranda asi před 2 měsíci byla několikrát ve studiu. Nové songy se jmenují "Hoodie Girls" a "Beautiful You". První song dokonce podle informací Miranda s ostatními napsala.
Proto se na internetu spekuluje o novém albu. Samozdřejmě je to zatím nepotrvzené, ale budu vás nadále informovat :-))

Miranda will be on Kelly & Michael

11. listopadu 2012 v 9:03 | Lilly*

Miranda 23. listopadu bude dělat rozhovor v Kelly & Michael. Bude to ve stejný den, kdy se bude vysílat poslední epizoda iCarly "iGoodbye".

Miranda about breakup

9. září 2012 v 8:35 | Lilly*


Miranda nedávno mluvila s Twist Magazine a uvedla podrobnosti o svém zatím nejhorším rozchodu. Miranda prozradila, že čas strávený s přáteli jí pomohl překonat rozchod!

,,Prošla jsem si špatným rozchodem. Pravda, když se to stalo chtěla jsem zůstat uzavřená, ale myslím, že jsem to jen zhoršila. Když jsem se konečně dostala ven, začala chodil s kamarády, dělat věci, které mě rozptýlili jsem se cítila mnohem lépe. Prála bych si přeskočit první dva dny smutku a použít se k chození s kamarády ven!"

Podle Nickutopia má teď Mir nového přítele, ale není potvrzené.

Pop/rock Feminino

19. srpna 2012 v 12:34 | Lilly*
Kissin' u je jedna z nejpopulárnějších písní od Mirandy. Bala schválena, aby byla na seznamu skladeb a zasloužila si 9.místo mezi 23 nejvíc poslouchanými písničkami v kategorii Pop / Rock Female. Na prvních místech je např. Avril Lavigne a Demi Lovato.

Na celý seznam se můžete podívat ZDE.

Miranda on "Teachers Rock"

26. července 2012 v 7:23 | Lilly*

Bylo potvrzeno, že se Miranda zúčastní kampaně "Teachers Rock", která se bude konat 14.srpna v LA. Kampaň si kLade za cíL využít učitele, vzděání a některé neziskové organizace.

Akce se bude konat v Nokia Theatre, nebudou chybět ani živá vystoupení - Carrie Underwood, Dierks Bentley, Josh Groban a Maroon 5, a Usher.
Akce bude vysíána na CBS 18.srpna v 21 Brazilského času.

Summer Night Concerts

19. srpna 2011 v 8:26 | Lilly*

Miranda měla vystupovat 22. srpna na Summer Night Concerts. Bohužel po zranění je známo na officiálních stránkách konzertů, že místo ní pojede Bridgit Mendler a Shane Harper z Hodně Štěstí Charlia (Disney Channel).
 
 

Reklama